Facebook

O Toddlekind

O Toddlekind

„Jako rodzice godzimy się na wiele kompromisów dla naszych dzieci, ale rezygnacja z własnych potrzeb estetycznych nie powinna być jednym z nich.”

Sam Brueckner

O TODDLEKIND

Toddlekind to połączenie angielskiego określenia toddler (małe dziecko) i niemieckiego das Kind (dziecko).

Założona w Niemczech w 2018 roku przez Samanthę Brueckner – mamę dwójki dzieci, marka Toddlekind tworzy produkty dla dzieci do użytku na podłodze, które są zarówno funkcjonalne, jak i piękne.

Niemowlęta i małe dzieci większość czasu spędzają na podłodze, dlatego to właśnie na tej strefie skupiła się uwaga twórczyni Toddlekind. Pierwszym produktem marki były piankowe maty do zabawy Prettier Playmats. Pomysł na doskonałej jakości, bezpieczne maty piankowe był efektem długich poszukiwań rozwiązania, które pozwoliłoby stworzyć bezpieczną, komfortową przestrzeń do zabawy oraz innych niemowlęcych i dziecięcych aktywności, a przy tym komponowałoby się designem z aranżacjami nowoczesnych wnętrz, odpowiadając na estetyczne potrzeby rodziców.

PIĘKNO I FUNKCJONALNOŚĆ

Zgodnie z ideą Toddlekind, produkty marki mają za zadanie pielęgnować okres dzieciństwa i dostarczać przyjemności z nieskrępowanej zabawy, bez konieczności rezygnowania przez rodziców z własnego stylu, powinny więc być równocześnie funkcjonalne i piękne.

HIGIENA

Stylowe maty Toddlekind z powodzeniem zastępują dywan, a ich higieniczna i łatwa do czyszczenia powierzchnia sprawia, że mogą być używane już przez noworodki. Są zresztą idealne dla dzieci w każdym wieku.

BEZPIECZEŃSTWO

  • Nietoksyczne

Maty do zabawy Prettier Playmats wykonane są z najwyższej jakości pianki EVA. Są nietoksyczne i rygorystycznie testowane zgodnie z dyrektywą UE w sprawie zabawek, aby zapewnić, że spełniają, a nawet przekraczają wymagania ograniczające zawartość metali ciężkich, ołowiu, formamidu i ftalanów w produktach dla dzieci. Produkty Toddlekind posiadają certyfikaty EN71 / CE oraz REACH, wydane przez niezależne laboratorium.

  • Testowanie przez niezależne laboratoria

Testy bezpieczeństwa produktów Toddlekind są przeprowadzane przez wiodące na świecie, zatwierdzone przez CPSC (Consumer Product Safety Commission), niezależne akredytowane laboratorium badawcze.

  • Odpowiednie dla osób w każdym wieku

Maty do zabawy Toddlekind są odpowiednie dla osób w każdym wieku, już od pierwszych dni życia.

Nareszcie nie musisz wybierać między tym, co bezpieczne dla Twojego dziecka, a tym, co dobrze wygląda w Twoim domu.

Z produktami Toddlekind zachowanie stylowego domu jest naprawdę dziecinnie proste!

pixel